Sëmuret burri miliarder shqiptares së famshme, shikoni çfarë bëjnë për të modelja dhe vajzat e saj - Bota Sot
Sëmuret burri miliarder shqiptares së famshme, shikoni çfarë bëjnë për të modelja dhe vajzat e saj

Mediale Vip

Sëmuret burri miliarder shqiptares së famshme, shikoni çfarë bëjnë për të modelja dhe vajzat e saj

Më: 14 mars 2019 Në ora: 23:15
Emina Cunmulaj me familjen e saj

Ditën e sotme, Emina Cunmulaj ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj dhe me 2 vajzat, Ella dhe Mia. Këtë herë, ky portret familjar ishte pak ndryshe nga ai që jemi mësuar të shohim zakonisht.

Bashkëshorti i Eminës, Sam, duket sëmurë, ndërsa ajo bashkë me vajzat po i qëndrojnë pranë gjatë momenteve të vështira.

“Duke i dhënë babit shumë dashuri gjatë proçesit të shërimit”, ka shkruar modelja në foton ku duken të 4 së bashku dhe shumë të lumtur. Kujtojmë që Emina dhe Sam u martuan në vitin 2015, në një ceremoni madhështore në Meksikë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...