Afërdita Dreshaj provokon para pasqyrës - Bota Sot
Afërdita Dreshaj provokon para pasqyrës

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj provokon para pasqyrës

Më: 14 mars 2019 Në ora: 23:52
Afërdita Dreshaj

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj shquhet për linjat trupore.

Ajo ka një fizik të mrekullueshëm e cila nuk ngurron të shfaqet provokuese para ndjekësve të saj.

Në foton që ka ndarë me ndjekësit në InstaStory, Dreshaj befason, e që më tërheqëse nuk e keni parë asnjëherë.

Afërdita është duke e shijuar lidhjen e saj martesore me hokeistin çek, Jakub Kindl, pa lënë anash vendet luksoze që vizitojnë.

Edhe pse ka kohë që e ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë, Dreshaj nuk ka sjell akoma ndonjë këngë. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...