Elvana, pas dy jave paralajmëron këngë tjetër, titullohet “Pa dashuri” - Bota Sot
Elvana, pas dy jave paralajmëron këngë tjetër, titullohet “Pa dashuri”

Mediale Vip

Elvana, pas dy jave paralajmëron këngë tjetër, titullohet “Pa dashuri”

Më: 15 mars 2019 Në ora: 07:05
Elvana Gjata

Elvana Gjata ka publikuar sot teaserin e ri të këngës së saj më të re që titullohet “Pa dashuri”

Elvana Gjata e ka nisur shumë vrullshëm vitin e ri 2019.

Pasi realizoi baladën e saj “Tavolina e Merzisë” para dy jave, një këngë që vazhdon të komentohet nëpër rrjetet sociale dhe është punuar nga dyshja Aida dhe Armend Rexhepagiqi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Kënga e re “Pa dashuri” duke e parë nga teaseri paraqet Elvanën si nuse ndërkohë është në bashkëpunim me reperin Lyrical Son.

Elvana nuk ka publikuar ndonjë datë se kur do të publikohet kënga por që ka thënë se ajo do të vije së shpejti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...