‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’ e veçantë në setin e ri fotografik - Bota Sot
‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’ e veçantë në setin e ri fotografik

Mediale Vip

‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’ e veçantë në setin e ri fotografik

Më: 15 mars 2019 Në ora: 07:07
Fiona Gllavica

Fiona Gllavica për publikun u bë e njohur në serialin vendor "Çka ka shpija".

Në serialin e lartëpërmendur ajo pëlqehet mjaft shumë për rolin që ka atë të ‘Pajtesës’.

Edhe pse në serial duket tejet ndryshe, Fiona në jetën e përditshme shfaqet mjaft elegante madje në këtë set të ri ajo ka mahnitur të gjithë.

Image

Aktorja Gllavica, ka realizuar setin e ri fotografik ku vjen me një fustan të gjatë ngjyrë blu të lehtë, pamja e së cilës ju lë ‘pa fjalë’.

Ndryshe, Fiona po vazhdon të jetë e ndjekur dhe mëse e pëlqyer në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...