Grimeri shqiptar, Mario Dedivanovic dika çdo centimetër të shtëpisë së Kim Kardashian - Bota Sot
Grimeri shqiptar, Mario Dedivanovic dika çdo centimetër të shtëpisë së Kim Kardashian

Mediale Vip

Grimeri shqiptar, Mario Dedivanovic dika çdo centimetër të shtëpisë së Kim Kardashian

Më: 15 mars 2019 Në ora: 12:26
Kim Kardashian dhe Mario Dedivanovic

Mario Dedivanovic është një ndër grimerët më të mirë shqiptar dhe jo vetëm kaq.

Ai është “make-up” artisti edhe i një prej femrave më të famshme në planetin tokë, yllit Kim Kardashian.

Dyshja janë aq të afërt, sa që ai e di çdo detaj të shtëpisë së bashkëshortes së reperit amerikan, Kanye West.

Zeshkania së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shfaqet para dhomës së gardërobës.

Mes shumë komenteve që ka pranuar 38-vjeçarja ishte edhe një i Marios, i cili i kërkon Kimit të shfaq edhe katër dollapët e tjerë, të cilat ai i adhuron.

Ndryshe, kujtojmë se dyshja tash e sa kohë kanë nxjerrë në shitje edhe produkte kozmetike. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...