Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora - Bota Sot
Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

Mediale Vip

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

Më: 15 mars 2019 Në ora: 14:26
Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora.

Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire.

Videoklipi i këngës është lansuar në kanalin muzikor youtube dhe ka tejkaluar gjysmë milioni shikime.

Ndërsa Rita Ora është shprehur e lumtur për këtë bashkëpunim.

“Shumë e lumtur me qenë pjesë e  RIP me të mrekullueshmet Sofia Reys dhe Anitta, prehu në paqe. Faleminderit të gjithëve për përkrahje”, ka shkruar Rita në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...