Jessica Alba bën tri tatuazhe për fëmijët e saj - Bota Sot
Jessica Alba bën tri tatuazhe për fëmijët e saj

Mediale Vip

Jessica Alba bën tri tatuazhe për fëmijët e saj

Më: 15 mars 2019 Në ora: 18:07
Jessica Alba

Jessica Alba ka bërë një tatuazh shumë të veçantë!

Aktorja dhe biznismenja e suksesshme ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku ka treguar se ka bërë tri tatuazhe të reja në krahun e saj të majtë.

Të tri dizajnet e tatuazheve janë konstalacione yjeve, që secili prej tyre e ka një kuptim të veçantë për themeluesen e kompanisë “Honest”.

Image

“Honor, Binjakët”, “Haven, Luan” dhe “Hayes, Bricjapi”, ka shkruar Alba në postimin e saj.

Në fakt, këta janë edhe tri emrat e fëmijëve të aktores që kanë moshën 10,7 dhe 1 dhe shenjat e tyre të horoskopit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...