Tayna tepër e “nxehtë” në bikine - Bota Sot
Tayna tepër e “nxehtë” në bikine

Mediale Vip

Tayna tepër e “nxehtë” në bikine

Më: 16 mars 2019 Në ora: 00:58
Tayna

Reperja Tayna pos këngëve shquhet edhe për format e saj seksi trupore

Se është e tillë e tregon një foto e fundit që reperja e ka postuar në rrjetet sociale, e ku ajo është e veshur në bikine.

Pas lansimit të këngës “Kce”, Tayna duket se preferon pak pushim para se të vazhdojë me karrierën e saj të bujshme me koncerte brenda dhe jashtë Kosovës, e që këtë vit duket të jetë shumë e suksesshme.

 

Hooponopono❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tayna ka lansuar dy këngë brenda një periudhë të shkurtër në muajt e parë të vitit, këngën “Ring Ring” dhe para dy dite ajo u shfaq edhe me këngën e saj më të fundit, “Kce”, e cila shpejt është shndërruar në një hit në Kosovë.

E pos kësaj ajo shpesh poston edhe foto provokative në rrjetet sociale ku duket seksi.

E tillë është edhe fotoja e fundit ku Tayna është e veshur në bikine.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...