E bukura e shqiptarisë shfaqet vetëm në bikini dhe flokë të shkurtër - Bota Sot
E bukura e shqiptarisë shfaqet vetëm në bikini dhe flokë të shkurtër

Mediale Vip

E bukura e shqiptarisë shfaqet vetëm në bikini dhe flokë të shkurtër

Më: 16 mars 2019 Në ora: 07:10
Adrola Dushi

Adrola Dushi nuk ka dyshim që është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ka një bukuri natyrale dhe ëmbëlsi që e transmeton në çdo paraqitje që bën.

Por, në postimin e bërë së fundi në ‘Instagram’ Adrola ka treguar linjat seksi e veshur vetëm në bikini derisa dukej në super formë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waiting for summer like 🐣

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

“Duke e pritur verën” ka shkruar Adrola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat