Komenti i shëmtuar, Xhensila shpërthen kundër ndjekësit: Njeri i ndyrë - Bota Sot
Komenti i shëmtuar, Xhensila shpërthen kundër ndjekësit: Njeri i ndyrë

Mediale Vip

Komenti i shëmtuar, Xhensila shpërthen kundër ndjekësit: Njeri i ndyrë

Më: 16 mars 2019 Në ora: 07:24
Xhensila Myrtezai

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai janë bërë prindër të një vajze dhe deri tani kanë treguar shumë pak detaje për vogëlushen e tyre.

Fakti që çifti nuk publikon në rrjete sociale fëmijën ka bërë që një fanse të komentoj në profilin e Xhensilës duke aluduar se ka gjetur sekretin e jetës së këngëtares dhe bashkëshortit të saj, Bes Kallaku.

Dhe ajo prek në pikën më të brishtë të çiftit, te vajza e tyre Ajka, për të cilën shkruan me bindje se ka probleme me zhvillimin!

Image

Kjo mund të jetë hera e parë që Xhensila ka reaguar shumë e revoltuar ndaj një fanseje që ka cënuar familjen e saj.

“Vajza ime gëzon shëndet të plotë, e na gëzon çdo ditë. Është dritë dielli pa asnjë mangësi. Ta them unë pse nuk e nxjerr vajzën, është aq e pastër aq e kulluar sa që nuk duan ta bëjnë pis”, thuhet ndër të tjera në komentin e këngëtares.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...