Alida sjell super remiksin me Adrian Minune - Bota Sot
Alida sjell super remiksin me Adrian Minune

Mediale Vip

Alida sjell super remiksin me Adrian Minune

Nga: M.GJ Më: 16 mars 2019 Në ora: 09:32
Alida

Kënga "Ani" kënduar nga këngëtarja e shumë hiteve Alida Duka tashmë ka ardhur edhe në versionin remix. Këtë herë remiksi i menduar mjaft bukur nga Stine sjell zërin e Alidës me artistit e huaj rumun Adrian Minune.

Vetë këngëtarja është e kënaqur me këtë remix pasi ka parë se si publiku e ka pritur këtë këngë mjaft mirë duke pasur një super reagim duke u rikthyer shpesh herë me dëshirë të publikut në koncertet e fundit dhe kështu Alida me artistin e huaj vendosën ta sjellin në remix të ri.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...