Pak ditë pas akuzave të tradhtisë, Rodriguez shfaqet me syrin e nxirë - Bota Sot
Pak ditë pas akuzave të tradhtisë, Rodriguez shfaqet me syrin e nxirë

Mediale Vip

Pak ditë pas akuzave të tradhtisë, Rodriguez shfaqet me syrin e nxirë

Më: 16 mars 2019 Në ora: 09:36
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

I fejuari i Jennifer Lopez u shfaq me një njollë të madhe poshtë syrit në aeroportin e Miamit pas kthimit nga Bahamas, ku ishte me pushime së bashku me aktoren e ku i kërkoi që të bëhej gruaja e tij!!!

Pak pasi lajmi u bë publik, një ish koleg i tij i ekipit të New York Yankees, Jose Canseco, e akuzoi në Twitter se e tradhton J Lo-në me ish-bashkëshorten e tij, Jessica Canseco, madje i kërkonte që të bëhej burrë e ta pranonte tradhtinë, shkruan bordo. Pak pas kësaj, Alex shfaqet me një plagë nën syrin e majtë dhe kaq u desh që të shpërthenin spekulimet se atë mund t`ia ketë shkaktuar vetë aktorja.

Jennifer, thonë këta zëra, mund ta bëjë sepse kohët e fundit është stërvitur shumë duke goditur thasë me rërë. Por ndoshta dhe thjesht mund te jete vrare diku, apo jo?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...