A është martuar Nicki Minaj? - Bota Sot
A është martuar Nicki Minaj?

Mediale Vip

A është martuar Nicki Minaj?

Më: 16 mars 2019 Në ora: 12:44
Nicki Minaj dhe Keneth Petty

Reperja e famshme, Nicki Minaj, thuhet se është martuar me Keneth Petty.

Kështu ka një thënë një burim për Hollywood Life, ai tha se ata u martuan kur ishin për pushime në Evropë.

Minaj në një intervistë për media tha Pettyn ka vite që e njeh pasi më parë ishin miq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...