Valon Berisha një këngëtar shumë i njohur në Estradën Shqiptare - Bota Sot
Valon Berisha një këngëtar shumë i njohur në Estradën Shqiptare

Mediale Vip

Valon Berisha një këngëtar shumë i njohur në Estradën Shqiptare

Më: 16 mars 2019 Në ora: 13:51
Valon Berisha

Artisti i njohur në Estradën shqiptare, Valon Berisha ka vite që është pranë publikut shqiptar. Valoni Berisha është nga Prizreni por që jeton në Prishtinë. Ndryshe, Valoni është një këngëtar shumë i njohur dhe mjaftë i kërkuar nëpër dasmat shqiptare.

Ai ka vite që është njëri ndër këngëtarët më të suksesshme dhe më i kërkuari për dasmat tona. Valoni pritet të vijë edhe me shumë projekte të reja.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...