E besoni sa vjeç mbush sot Hueyda El Sayed?! - Bota Sot
E besoni sa vjeç mbush sot Hueyda El Sayed?!

Mediale Vip

E besoni sa vjeç mbush sot Hueyda El Sayed?!

Më: 16 mars 2019 Në ora: 14:53
Gabrieli dhe Hueyda El Sayed

Nëse ka dikush që nuk do ta kishte fare problem të bënte sfidën “10, 20, years challenge” ajo do të jetë Hueyda!
Duket se Ish-show girl shqiptar e ka ‘fituar’ sfidën me moshën dhe sot feston e qetë 44- vjetorin e lindjes!

Ndonëse në paraqitjen e saj, pothuajse nuk ka ndryshuar asgjë, (rrudhat e thinjat) nuk e kanë gjetur dot rrugën për tek Hueyda, kjo ditëlindje e gjeti mamin e Gabrielit më të lumtur e më të plotësuar se kurrë.

Me djalin Gabrielin që ja ka zbukuruar ditët, partnerin që e do fort, e një karrierë të suksesshme si punonjëse banke në Luxemburg, (duke mos lënë mënjanë pasionin për pikturën, 44-vjetori i Hueyda El Sayed është siç do ta ëndërronim të gjitha!
Gëzuar ditëlindjen Hueyda!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...