Rita Ora publikon njërën nga prapaskenat e videoklipit të fundit - Bota Sot
Rita Ora publikon njërën nga prapaskenat e videoklipit të fundit

Mediale Vip

Rita Ora publikon njërën nga prapaskenat e videoklipit të fundit

Më: 16 mars 2019 Në ora: 16:11
Rita Ora me Sofia Reyes dhe Anitta

Këngëtarja nga Prishtina, Rita Ora, ka publikuar dje këngën e saj më të re, “ R.I.P.”

Kjo këngë është në bashkëpunim me Sofia Reyes dhe Anitta, brenda një dite kënga mori 3 milionë klikime në Youtube.

Për adhuruesit e saj Ora ka shpërndarë një video në Instagram, ku tregon një pjesë të prapaskenave të videoklipit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...