Beatrix Ramosaj provokon fansat me këmishë nate - Bota Sot
Beatrix Ramosaj provokon fansat me këmishë nate

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj provokon fansat me këmishë nate

Më: 16 mars 2019 Në ora: 18:06
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet joshëse dhe seksi.

Këngëtarja e nisi ditën me një imazh, në të cilin kishte veshur një këmishë nate, e cila ia zbulonte këmbët seksi.

Kujtojmë që Beatrix Ramosaj nuk është aktive në muzikë, projekti i saj i fundit është “Pa Ndjenjë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...