Ghetto Geasy dhe Majk në studio muzikore, diçka e re po vjen - Bota Sot
Ghetto Geasy dhe Majk në studio muzikore, diçka e re po vjen

Mediale Vip

Ghetto Geasy dhe Majk në studio muzikore, diçka e re po vjen

Më: 16 mars 2019 Në ora: 21:45
Majk dhe Getoar Selimi

Majk dhe Getoar Selimi po përgatisin projektin e ri.

Getoar Selimi përmes disa imazheve në rrjete sociale, është shfaqur në studio muzikore.

Geti ishte bashkë me reperin Majk, e kjo bëri të gjithë të aludojnë në atë se dyshja po sjellin edhe një duet së bashku.

Image
Image

Mbetet të shihet se çfarë po përgatisin dy artistët, fansat do dëshironin t’i shihnin në duet ngase projektet e përbashkëta paraprake rezultuan shumë të suksesshme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...