Aktori i njohur vdes në moshën 26-vjeçare - Bota Sot
Aktori i njohur vdes në moshën 26-vjeçare

Mediale Vip

Aktori i njohur vdes në moshën 26-vjeçare

Më: 16 mars 2019 Në ora: 22:53
Mike Thalassitis

Mike Thalassitis, aktor i njohur për rolin e tij në “Love Island”, u gjet i vdekur sot.

Trupi i tij u gjet në pyll, afër shtëpisë së tij në Essex.

Mike, 26 vjeç, ka qenë edhe futbollist kurse së fundmi është bërë i njohur për rolin e tij në serinë britanike “Love Island”.

Me origjinë nga Qipro, Thalassitis ka pasur shumë fansa dhe është ndjekur shumë në Britani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...