Rita Ora ribashkohet me Andrew Watt? - Bota Sot
Rita Ora ribashkohet me Andrew Watt?

Mediale Vip

Rita Ora ribashkohet me Andrew Watt?

Më: 16 mars 2019 Në ora: 23:28
Rita Ora me Andrew Watt

Ditë më parë në medie qarkulloi lajmi se Rita Ora ka përfunduar romancën me aktorin Andrew Garfield.

Rita Ora para se të lidhej me Andrew Garfield ishte në lidhje me muzikantin Andrew Watt.

Veprimi i fundit ka lënë të kuptohet se këngëtarja është ribashkuar me Andrew Watt, me të cilin kishte pasur raporte miqësore pas ndarjes.

Rita ka postuar një video, në të cilën shfaq një person duke i bërë tatuazh muzikantit, ndërsa fotoja ishte realizuar teksa dyshja po bisedonin me kamerë.

Se a kanë filluar romancë të re Rita dhe Andrew Watt, mbetet të shihet ditëve në vazhdim.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...