Bukuroshja në foto është gruaja e ministrit nga Kosova! E njihni - Bota Sot
Bukuroshja në foto është gruaja e ministrit nga Kosova! E njihni

Mediale Vip

Bukuroshja në foto është gruaja e ministrit nga Kosova! E njihni

Më: 17 mars 2019 Në ora: 16:30
Jehona Lluka

Jehona Lluka është bashkëshortja e ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Llukës.

Çifti, janë të martuar dhe kanë edhe fëmijë.

Jehona dhe Valdrini, kanë një djalë me emrin Eloi.

Valdrin Lluka aktualisht është ministër i Zhvillimit Ekonomik, post të cilin e ka marrë me formimin e Qeverisë, në shtator të vitit 2017.

Ndryshe, ata kanë një jetë të lumtur bashkëshortore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...