Rita Ora pa të brendshme në palestër? - Bota Sot
Rita Ora pa të brendshme në palestër?

Mediale Vip

Rita Ora pa të brendshme në palestër?

Më: 17 mars 2019 Në ora: 16:27
Rita Ora

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku provokon nga palestra.

Rita Ora ka postuar një fotografi të re në Instagram, me të cilën tregon se edhe në turne nuk i ka ndaluar aktivitetet fizike.

Këngëtarja pak orë më parë ka arritur në Singapor, ndërsa ditën e filloi me ushtrime në palestër.

Image

Në një fotografi, ajo ka treguar rezultatet e barkut pas ushtrimeve, por provokoi keq duke ulur poshtë të brendshmet.

Kujtojmë që ditë më parë Rita Ora lansoi këngën “R.I.P”, në bashkëpunim me Sofia Reyes dhe Anitta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...