Kim Kardashian pozon me familjen e saj - Bota Sot
Kim Kardashian pozon me familjen e saj

Mediale Vip

Kim Kardashian pozon me familjen e saj

Më: 18 mars 2019 Në ora: 08:17
Kim Kardashian me familjen e saj

Ylli televiziv, Kim Kardashian, ka shpërndarë një fotografi familjare në Instagram.

Në këtë fotografi është Kim me motrën e saj Khloe, me gjyshen e saj, dhe me fëmijët e vegjël të motrave.

Ata shihen të gjithë të buzëqeshur dhe të lumtur me njëri-tjetrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...