Pas lajmeve se Justin Bieber dhe Hailey Baldwin po ndahen, reagon modelja - Bota Sot
Pas lajmeve se Justin Bieber dhe Hailey Baldwin po ndahen, reagon modelja

Mediale Vip

Pas lajmeve se Justin Bieber dhe Hailey Baldwin po ndahen, reagon modelja

Më: 18 mars 2019 Në ora: 08:29
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ditët e fundit kanë qenë pre e thashethemeve se po ndahen.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u tha se janë në krizë, pas problemeve të këngëtarit me shëndet.

Por, pas këtyre lajmeve, ka reaguar modelja, e cila tha se janë të pavërteta fjalët që po qarkullojnë.

“Mos besoni çfarë lexoni në internet. Lajme të rreme”, ka shkruar Hailey.

Për ndryshe, çifti janë duke planifikuar të organizojnë dasmë, por ende nuk kanë vendosur për detajet.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...