Xhesika Berberi takon dy modelet me famë botërore - Bota Sot
Xhesika Berberi takon dy modelet me famë botërore

Mediale Vip

Xhesika Berberi takon dy modelet me famë botërore

Më: 18 mars 2019 Në ora: 11:22
Xhesika Berberi

Xhesika Berberi është takuar me dy modelet e njohura.

Xhesika Berberi është takuar me Candice Swanepoel dhe Stella Maxwell.

Modelja shqiptare ka pozuar në mes të dy modeleve të njohura, teksa po qëndronte në “Beverly Hills”.

Xhesika kishte veshur një fustan të shkurtër, ndërsa dukej për mrekulli pranë dy modeleve të njohura.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...