Ariana dhe Ermali njëmbëdhjetë vite më parë, shikojeni si dukej çifti - Bota Sot
Ariana dhe Ermali njëmbëdhjetë vite më parë, shikojeni si dukej çifti

Mediale Vip

Ariana dhe Ermali njëmbëdhjetë vite më parë, shikojeni si dukej çifti

Më: 18 mars 2019 Në ora: 14:31
Ariana dhe Ermali

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Ermal Fejzullahu është ndjerë nostalgjik ditën e sotme dhe ka publikuar në Instastory disa foto të 11 vite më parë.

Në foto shihet këngëtari së bashku me partneren e tij, Ariana Fejzullahu.

Ndonëse janë të rinj në moshë, ata numërojnë tashmë 11 vite martesë bashkë.

Përveç këtyre ai ka publikuar dhe disa foto të 2 fëmijëve të tij kur ishin të vegjël, Arti dhe Buna.

Tashmë çifti ka 3 fëmijë, Buna, Era dhe djali i quajtur Art.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...