“Është më shumë se e bukur” thotë Gjyste Vulaj për.... - Bota Sot
“Është më shumë se e bukur” thotë Gjyste Vulaj për....

Mediale Vip

“Është më shumë se e bukur” thotë Gjyste Vulaj për....

Nga: M.GJ Më: 18 mars 2019 Në ora: 15:07
Gjyste Vulaj

Ajo është vërtetë një diva e skenës shqiptare dhe mjaft unike ashtu siç dhe u mirëprit dhe u prezantua në programin "Why not" të Roza Latit.

E kemi fjalën për artisten Gjyste Vulaj që dhuroi show si zakonisht edhe në program me plot audiencë, në shumë përgjigje modeste që ajo u tregua mes tjerash për vajzën e saj Rozanën tha se "është më shumë se e bukur" kur moderatorja i tha se ka një vajzë shumë të bukur.

E në fakt të gjitha nënat thonë kështu për fëmijët e tyre, por vajza e këngëtares vërtetë është super bukuroshe megjithëse pak e shohim në foto të publikuara por vërtet duket super yll.

Shumë janë kureshtarë se kur do të nisë ajo në muzikë, por vetë super mami i saj Gjyste Vulaj ka thënë kohë më parë vetëm kur ajo të jetë gati.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...