Khloe Kardashian thotë se Tristan Thompson është një baba i mirë - Bota Sot
Khloe Kardashian thotë se Tristan Thompson është një baba i mirë

Mediale Vip

Khloe Kardashian thotë se Tristan Thompson është një baba i mirë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 15:21
Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson

Khloe Kardashian iu ka përgjigjur disa komentet që pretendojnë se Tristan Thompson nuk është i interesuar për të vajzën e tyre True, e cila edhe pak mbush një vit.

Nëse nuk e dini, Khloe u nda me Tristan pasi u tha se ai e tradhtoi me miken më të mirë të Kylie Jenner, Jordyn Woods..

“Ai është një baba i mirë për të. True kurrë nuk do të vendoset në mes të tij dhe meje”, tha Khloe pasi një komentues tha: “e dashur, vazhdo rrite vajzën tënde në mënyrën më të mirë që di. Gjithçka që ajo ka nevojë është nëna e saj”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...