Tuna rikthen Armend Rexhepagiqin - Bota Sot
Tuna rikthen Armend Rexhepagiqin

Mediale Vip

Tuna rikthen Armend Rexhepagiqin

Më: 18 mars 2019 Në ora: 22:18
Armend Rexhepagiqi dhe Tuna

Altuna Sejdiu-Tuna ka publikuar në fundjavë albumin e saj më të fundit “Fortuna”

Në këtë album Tuna ka vendosur të jetë shumë më shumë artistike.

Ka lënë mënjanë këngët argëtuese dhe të shpejta, për të bashkëpunuar me dy artistët e njohur Armend Rexhepagiqi, Aida Baraku dhe Yll Limani.

Këngëtarja ka sjell një version të ripërpunuar të këngës “Harrova” të Armendit me të cilin e këndon bashkë atë.

Kjo është hera e parë që Armendi kthehet në skenë, pas pothuajse 10 viteve.

Tuna pos kësaj kënge ka publikuar sot në Youtube edhe këngët “Dreqi e marrtë” dhe “Krejt mu kanë përzi”, derisa në total në kanalin e saj janë shkarkuar gjashtë këngë të albumit të saj më të fundit, Fortuna.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...