Angela tregon ku fshihet armiku i juaj më i mirë - Bota Sot
Angela tregon ku fshihet armiku i juaj më i mirë

Mediale Vip

Angela tregon ku fshihet armiku i juaj më i mirë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 22:24
Angela Martini

Modelja Angela Martini mendon se armiku ndonjëherë fshihet në gjëra që ju as mos ta mendoni

Modelja shqiptare Angela Martini po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale duke sjell foto bombastike nga vende të ndryshmem, kryesisht tropikale.

Ajo është e martuar me milionerin rumun, Dragos Savulscu kështu që edhe udhëtimet e shtrenjta dhe ekzotike nuk mungojnë.

 

The greatest enemy will hide in the last place you would ever look

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Por, në foton e fundit bukuroshja sikur ka dashur të jep një mesazh interesant.

“Armiku më i madh do të fshehët në vendin e fundit që ju do të mund ta kërkoni”, ka shkruar ajo.

Nuk dihet se kënd e ka armik Angela, por ajo që është e sigurt është se Martini është duke i kërkuar ata.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...