Samanta Karavella pozon gjysmë e zhveshur - Bota Sot
Samanta Karavella pozon gjysmë e zhveshur

Mediale Vip

Samanta Karavella pozon gjysmë e zhveshur

Më: 19 mars 2019 Në ora: 00:05
Samanta Karavella

Samanta Karavella nuk ka dyshim se renditet te femrat më të bukura shqiptare.

Këngëtarja shqiptare, Samanta Karavella ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj, Instagram me të cilën mahniti të gjithë.

Ajo pozon gjysmë e zhveshur para mijëra ndjekësve të saj dhe me pak grim, e që duket më e bukur se kurrë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥀

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Samanta në rrjete sociale po vazhdon të jetë aktive ku nuk mungojnë as reagimet nga ata që e ndjekin duke e komplimentuar.

“Vonë”, mbetet projekti i saj i fundit lansuar në janar me reperin kosovar, Elinel.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...