Vesa Luma tërheq vëmendje me pozën sensuale nga shtrati - Bota Sot
Vesa Luma tërheq vëmendje me pozën sensuale nga shtrati

Mediale Vip

Vesa Luma tërheq vëmendje me pozën sensuale nga shtrati

Më: 19 mars 2019 Në ora: 00:07
Vesa Luma

Para pak ditëve publikoi këngën e re "S'paska qenë e shkrume".

E pas këtij projekti të cilin e solli me Denik Prizrenin, Tuna është nisur për në Gjermani.

Kështu, në llogarinë e saj personale, Instagram ka hedhur një fotografi nga shtrati ku shfaqet tejet sensuale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When in Berlin 💁‍♀️ @fitonphotography 🙏

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

“Kur në Berlin”, ka shkruar ajo.

Vesa shfaqet në top-formë ndërkohë që nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e saj.

“S’paska qenë e shkrume”, është kënga me të cilën Vesa është rikthyer në skenën muzikore pas një kohe të gjatë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...