Zaimina Vasjari: Nuk do rikthehem më në muzikë… - Bota Sot
Zaimina Vasjari: Nuk do rikthehem më në muzikë…

Mediale Vip

Zaimina Vasjari: Nuk do rikthehem më në muzikë…

Më: 19 mars 2019 Në ora: 00:09
Zaimina Vasjari

Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja muzikore.

E së fundmi ajo ka dhënë një intervistë për emisionin “Rudina” ku flet për karrierën muzikore dhe jetën private.

Madje, Vasjari tregon se nuk do ta shihni më në muzikë pasi ishte vetëm një pasion i saj dhe mbetet në të kaluarën.

“Më thonë njerëzit kur do kthehesh në muzikë? Kur do bësh një këngë të re? Them o Zot si kam harxhuar kohën e jetës time dhe jam marrë me muzikë. Më ka dhënë kënaqësi për moshën që kisha, por nuk do të rikthehem më në muzikë, sepse është diçka që ka kaluar. Ndihem shumë herë më mirë në biznes. Kam hequr dorë nga muzika dhe më vjen keq kur e shoh veten nëpër videoklipe dhe këngët që kam pasur, por e justifikoj me moshën. Unë e kam pasur pasion muzikën, nuk kam qenë këngëtare e jashtëzakonshme dhe të insistosh në diçka që nuk është se e ke talent apo që je e prirur për këtë gjë”, shprehet ajo. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...