Nexhat Osmani kritikon Medën që merr 6500 euro për dasmë, tregon sa fiton ai vet - Bota Sot
Nexhat Osmani kritikon Medën që merr 6500 euro për dasmë, tregon sa fiton ai vet

Mediale Vip

Nexhat Osmani kritikon Medën që merr 6500 euro për dasmë, tregon sa fiton ai vet

Më: 19 mars 2019 Në ora: 07:33
Nexhat Osmani

Nexhat Osmani ishte pjesë e emisionit n’ZOOM, ku ka zbuluar detaje të shumëta nga puna e tij.

Ai ka promovuar këngën e tij të fundit me titull ‘Gur’ .

Po ashtu ka folur rreth dasmave që mban ai dhe motra, këngëtarja Remzie Osmani.

Meda në një nga edicionet e kaluara e ka përmendur që merr rreth 6500 euro për një dasmë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...