Era Istrefi e tepron me ndërhyrje plastike në gjoks, gati t’i shpërthejë - Bota Sot
Era Istrefi e tepron me ndërhyrje plastike në gjoks, gati t’i shpërthejë

Mediale Vip

Era Istrefi e tepron me ndërhyrje plastike në gjoks, gati t’i shpërthejë

Më: 19 mars 2019 Në ora: 07:33
Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi ka ndryshuar si shumë në trupin e saj.

Këtë mund ta shohim në fotot e fundit të cilat ajo i ndan me ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundi, artistja shqiptare do sjellë bashkëpunimin me motrën e saj Norën.

Kënga mban titullin ‘Nuk e di’.

Era, po ndan foto nga prapaskenat e xhirimeve.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka publikuar një foto e veshur me veshje lëkure, një detaj që mund ta vërejmë në imazh është gjoksi i fryrë i Erës, që ajo nuk e ka pasur me parë. Sipas fotos jo vetëm të kësaj të fundit por edhe shumë tjerave mund të shohim se ajo ka bërë gjoksin operacion, kjo e fundit na vërteton se ajo ka bërë këtë ndërhyrje.

Shikojeni fotot dhe shihni dallimin:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...