“E mendoje veten si nuse shqiptare? – Gruaja e Lorikut i përgjigjet shqip ndjekëses së saj - Bota Sot
“E mendoje veten si nuse shqiptare? – Gruaja e Lorikut i përgjigjet shqip ndjekëses së saj

Mediale Vip

“E mendoje veten si nuse shqiptare? – Gruaja e Lorikut i përgjigjet shqip ndjekëses së saj

Më: 19 mars 2019 Në ora: 10:33
Lorik Cana

Monika Cana, gruaja e ish Kapitenit të Kombëtares Shqiptare, Lorik Canës, ka aktivizuar seksionin e pyetjeve përgjigjeve në Instagramin e saj.

Ajo ka marrë me dhjetëra pyetje në gjuhën italiane për familjen dhe punën e saj si arkitekte, por edhe të tilla në gjuhën shqipe që pa dyshim do lidhen me martesën e saj me njërin nga djemtë më të pashëm shqiptarë.

Arkitektja italiane është pyetur nëse ndonjëherë, e kishte menduar veten si nuse shqiptare?

“Një nuse është njëjtë në të gjitha kombësitë”, ka shkruar Monika, duke e bërë të qartë që për të, s’ekzistojnë këto dallimet rreth kombit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...