Djali 16 vjeçar i David Beckham në lidhje dashurie me një 15 vjeçare - Bota Sot
Djali 16 vjeçar i David Beckham në lidhje dashurie me një 15 vjeçare

Mediale Vip

Djali 16 vjeçar i David Beckham në lidhje dashurie me një 15 vjeçare

Më: 19 mars 2019 Në ora: 12:29
David Beckham

Aktorja e re britanike, 15 vjeçare, u njoftua fillimisht me famijen e Romeos, 16 vjeç, kur ajo i ka dhënë një çmim Davidit në 70-vjetorin e gala-mbrëmjes së Unicef-it, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Victoria e adhuron aktoren 15-vjeçare britanike, e cila u bë e famshme në serinë e Netflix dhe miraton lidhjen e saj me Romeon.

“TheSun” zbulon se ata janë në lidhje dhe se Millie e kishte ndarë një foto, ku tha se këtë mbrëmje do ta mbajë mend gjithë jetën.

Një burim tha se janë ditët e para, por ata përbëjnë një çift të ëmbël dhe se nëna e Romeos e aprovon këtë lidhje, e këtë gjë e konfirmon edhe një burim i afërt me familjen Beckham. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...