Luana reagon pas shkrimit në mediumin serb ku theksohet urrejtja e saj për Serbinë - Bota Sot
Luana reagon pas shkrimit në mediumin serb ku theksohet urrejtja e saj për Serbinë

Mediale Vip

Luana reagon pas shkrimit në mediumin serb ku theksohet urrejtja e saj për Serbinë

Më: 19 mars 2019 Në ora: 14:57
Luana Vjollca

Luana reagon pas shkrimit në mediumin serb ku theksohet urrejtja e saj për Serbinë

Autori: Lajmi.netEntertainment, ShowBiz13:16, 19 March 2019

Luana Vjollca i është kundërpërgjigjur mediumit serb pas shkrimit ku theksohet urrejtja që ajo ka për Serbinë dhe dashuria për Shqipërinë e Kosovën.

Gazeta serbe “Espreso” i ka kushtuar një artikull moderatores Luana Vjollca 

Theks të veçantë në këtë artikull i jepet postimeve me motive patriotike të Luana Vjollcës, përfshirë urimet për 28 Nëntor dhe për formimin e Ushtrisë së Kosovës.

Pas këtij artikulli, ka reaguar vetë Luana, e cila shkruan “Gazetat Serbe paskan shkruar sa shume e urrej Serbine dhe sa shume e dua Shqiperine e madhe, KOSOVEN! Dhe une po ju them SHUME MIRE QE E DINI!!!”, ka shkruar Luana, duke ia shtuar postimit edhe disa figura të shqiponjës dykrenare.

Image

 

.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...