Së shpejti do të martohen, ja përgatitjet për dasmën përrallore të Bleros dhe Afronës - Bota Sot
Së shpejti do të martohen, ja përgatitjet për dasmën përrallore të Bleros dhe Afronës

Mediale Vip

Së shpejti do të martohen, ja përgatitjet për dasmën përrallore të Bleros dhe Afronës

Më: 19 mars 2019 Në ora: 15:31
Blero dhe Afrona

Në shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Blero Muharremi pritet që t’i japë fund beqarisë, duke kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me partneren, Afrona Dika.

Afrona është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku kujdeset që të mbajë të përditësuar ndjekësit rreth të rejave më të fundit të jetës së saj.

Së fundmi, ajo ka zbuluar se po merret me përgatitjet e dasmës. Në një “Instastory”, Afrona na le të kuptojmë se dasma do të jetë madhështore.

“Gjithçka vërtitet rreth detajeve!”, shkruan Afrona në foton ku mbizotëron bardhësia dhe çdo gjë vërtet duket e kuruar në detaj që nga lulet e deri te dekori i pjatave dhe gotave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...