A e keni vërejtur këtë detaj në njërin nga klipet e Tunës? - Bota Sot
A e keni vërejtur këtë detaj në njërin nga klipet e Tunës?

Mediale Vip

A e keni vërejtur këtë detaj në njërin nga klipet e Tunës?

Më: 19 mars 2019 Në ora: 16:19
Tuna

Mbrëmë janë publikuar videoklipet e këngëve të Tunës.

Këngëtarja së fundmi promovoi albumin e saj të ri me titull ‘Fortuna’ për të cilin ka kohë që ka punuar.

Ajo bashkëpunoi me Armend Rexhepagiqin, Aida Barakun, Darko Dimitrov dhe Yll Limanin.

Por në klipin “Tani m’ke zemër’, mbase ju ka ikur një detaj.

Në videoklip shihet edhe bashkëshorti i saj Patrisi, të cilit këngëtarja ia dhuron një puthje gjatë performancës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...