Kush i paska nxjerrë fotot që sollën divorcin e njeriut më të pasur të planetit!! - Bota Sot
Kush i paska nxjerrë fotot që sollën divorcin e njeriut më të pasur të planetit!!

Mediale Vip

Kush i paska nxjerrë fotot që sollën divorcin e njeriut më të pasur të planetit!!

Më: 19 mars 2019 Në ora: 18:17
Jeff Bezos

Jeff Bezos, njeriu më i pasur i botës, u nda nga e shoqja pasi foto kompromentuese të tij dhe të dashurës u publikuan nga një gazetë amerikane.

National Enquirer ishte ajo që nxiti divorcing e bujshëm; CEO I Aamazon kishte muaj që  e tradhëtonte të shoqen me Lauren Sanchez, një ish prezantuese televizive, tashmë në moshën 49 vjecare. Sanchez ishte e ndarë dhe ajo nga I shoqi e ishte hedhur në krahët e miliarderit që e llastonte me dhurata e pushime ekzotike.

Sipas  wall Street Journal, National Enquirer I ka paguar vëllait të Sanchezit shumën e 200 mijë dollarëve që të nxirrte, (duke iu ruajtur anonimatin), sekrete nga marrëdhënia e tyre. Dhe thuhet se pikërisht Michael Sanchez I ka dorëzuar fotot dhe mesazhet e tyre intime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...