Fifi pozon gjysmë nudo - Bota Sot
Fifi pozon gjysmë nudo

Mediale Vip

Fifi pozon gjysmë nudo

Më: 19 mars 2019 Në ora: 18:47
Filloreta Raçi

Filloreta Raçi vazhdon të jetë tejet e përfolur në mediat rozë.

Këngëtarja kosovare që jeton dhe vepron në Tiranë, jo rrallë herë ka qenë temë e diskutimit, veçmas për jetën personale.

Por, me këtë fotografi sigurisht ajo do të komentohet për pozën ‘provokative’ që ka marrë.

Në llogarinë Instagram, Fifi ashtu siç edhe identifikohet ka provuar diçka të re, ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...