Bleona selfie duke bërë masazh, shihet e zhveshur - Bota Sot
Bleona selfie duke bërë masazh, shihet e zhveshur

Mediale Vip

Bleona selfie duke bërë masazh, shihet e zhveshur

Më: 19 mars 2019 Në ora: 20:37
Bleona Qereti

Bleona Qereti shquhet tashmë për jetën që bën.

Imazhe nga më të ndryshmet ajo nuk heziton t’i ndajë me ndjekësit e saj të shumtë.

Së fundmi ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, ku shihet në një dhomë masazhimi, teksa këngëtarja shihet e zhveshur duke shijuar masazhën dhe duke u relaksuar.

Image

Kujtojmë që së shpejti Bleonën do ta shohim edhe në rolin e aktores në një serial amerikan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...