Si ia tregon reperi i njohur gjithë botës se është shqiptar? - Bota Sot
Si ia tregon reperi i njohur gjithë botës se është shqiptar?

Mediale Vip

Si ia tregon reperi i njohur gjithë botës se është shqiptar?

Më: 19 mars 2019 Në ora: 21:21
Gashi 

Gashi është një reper shqiptar që për një vit u bë i famshëm në të gjithë botën.

Por sic cdo shqiptar, Gashi nuk i shpëton dot prindërve të tij dhe adeteve e zakoneve të vendit të tij.

Kështu këtë herë ka treguar si prindërit e detyrojnë të flasë me të afërmit në celular.

Reperi ka publikuar një foto me telefonin në vesh dhe mimika e fytyrës së tij tregon se ai nuk e dëshiron aspak këtë telefonatë.

"Kur prindërit e tu shqiptarë të detyrojnë të flasësh me të afërmit."- shkruan Gashikrahas postimit që ka shkrirë së qeshuri shqiptarët në komente. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...