Meghan thyen traditën mbretërore në përzgjedhjen e karrocës së fëmijës - Bota Sot
Meghan thyen traditën mbretërore në përzgjedhjen e karrocës së fëmijës

Mediale Vip

Meghan thyen traditën mbretërore në përzgjedhjen e karrocës së fëmijës

Më: 19 mars 2019 Në ora: 21:27
Meghan Markle dhe Princ Harry

Duket sikur Duka dhe Dukesha e Sussexit mund të kenë zgjedhur karrocën e fëmijës së tyre.

Por kjo zgjedhje duket se nuk është në përputhje me traditën mbretërore.

Një makinë shpërndarëse nga marka “iCandy” u zbulua se ka hyrë në shtëpinë e çiftit mbretëror javën e kaluar duke u lënë hapësirë spekulimeve se çifti ka zgjedhur një karrocë fëmijësh shumë luksoze.

Një markë e tillë ishte zgjedhur edhe nga të famshmit si Victoria Beckham, Natalie Portman dhe Elton John.

Karrocat e një market ë tillë kushtojnë deri në 1500 funta.

Ndërkaq, Familja Mbretërore tradicionalisht ka favorizuar markën klasike “Silver Cross” për fëmijët mbretërorë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...