Dafina i jep fund “armiqësisë” me Tunën - Bota Sot
Dafina i jep fund “armiqësisë” me Tunën

Mediale Vip

Dafina i jep fund “armiqësisë” me Tunën

Më: 19 mars 2019 Në ora: 21:48
Tuna dhe Dafina

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka harruar armiqësinë e saj me Tunën

Dyshja kishin përfunduar shoqërinë e tyre të ngushtë pas një debati të ashpër, e ku ishin publikuar edhe incizime ku Dafina sulmonte Tunën.

Pavarësisht se ato së bashku kishin pasur sukses të konsiderueshëm tashmë duket se edhe kësaj armiqësie i ka ardhur fundit.

Së është kështu shihet në një koment të Dafinës që e ka bërë tek Tuna ku ka dërguar emotikonat me duartrokitje.

Ky koment i Dafinës nuk ka shkuar pa u përshëndetur edhe nga fansat e të dyja këngëtarëve të cilat i kanë lutur ato të dyja të bëjnë ndonjë bashkëpunim apo edhe Dafina të bëj ndonjë album si Tuna. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...