Fero dhe Arbenita puthje e përqafime në lift - Bota Sot
Fero dhe Arbenita puthje e përqafime në lift

Mediale Vip

Fero dhe Arbenita puthje e përqafime në lift

Më: 19 mars 2019 Në ora: 23:03
Fero dhe Arbenita

Një nga çiftet më të komentuara të momentit është Fero dhe Arbenita.

Ndonëse jetojnë larg njëri-tjetrit, ata shumë shpesh takohen.

Reperi nuk e fsheh asnjë takim me bukuroshen që po ngjet shkallët si modele në Angli.

Së fundmi Fero ka postuar disa instastory, ku çifti shihen në lift, e Arbenita nuk përmbahet duke e puthur atë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...