Sa vjeçe ishte Beyonce kur e takoi Jay Z? - Bota Sot
Sa vjeçe ishte Beyonce kur e takoi Jay Z?

Mediale Vip

Sa vjeçe ishte Beyonce kur e takoi Jay Z?

Më: 19 mars 2019 Në ora: 23:49
Beyonce dhe Jay Z

Beyoncé dhe Jay-Z mund të jenë çifti më i madh i industrisë argëtuese.

Por për një kohë të gjatë, publiku asgjë nuk ka ditur për marrëdhënien e tyre private.

Megjithëse ata kanë qenë një çift që nga fillimi i viteve 2000, ata nuk pranuan publikisht marrëdhënien e tyre derisa u martuan në vitin 2008.

Në vitet e fundit ata janë bërë më transparentë në raport me publikun duke treguar edhe nga historitë e tyre.

Beyonce ishte vetëm 18 vjeçe kur e takoi Jay Z, i cili kishte 30 vjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...