4 fotografitë ‘përvëluese’ të vajzës së Lutfi Hazirit - Bota Sot
4 fotografitë ‘përvëluese’ të vajzës së Lutfi Hazirit

Mediale Vip

4 fotografitë ‘përvëluese’ të vajzës së Lutfi Hazirit

Më: 20 mars 2019 Në ora: 06:25
Kënga Haziri

Kënga Haziri, vajza e kryetarit të Komunës së Gjilanit, është njëra nga femrat më të komentuara në mediat rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram, ku poston fotografi nga më të ndryshmet.

Në çdo foto Kënga vë në pah bukurinë e saj dhe linjat trupore.

Image
Image
Image
Image

Në vazhdim ju sjellim katër fotografitë më ‘përvëluese’ të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...