Kështu nis dita për Noizyn - Bota Sot
Kështu nis dita për Noizyn

Mediale Vip

Kështu nis dita për Noizyn

Më: 20 mars 2019 Në ora: 09:28
Noizy

Noizy, është një nga reperët më të pëlqyer shqiptar.

E këtë ditë (e mërkure) ai e ka nisur në palestër, vend ky të cilin e frekuenton tejet shumë Noizy.

Përkundër angazhimeve të shumta që ka, Noizy nuk ngurron të shfaqet atraktiv dhe të merret me palestër.

Ai po vazhdon të jetë i angazhuar në karrierën muzikore, projektet e të cilit pëlqehen mjaft shumë nga publiku.

Po ashtu, këtë vit reperi shqiptar ka paralajmëruar edhe albumin e ri për të cilin po punon pa ndalë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...